Můj příběh

Touha pomáhat lidem je s mým životem spojena  celý život, ale směr jakým se mám ubírat se ukázal až před několika lety, když jsem ze zdravotních důvodů musel ukončit sportovní kariéru. Trénink byl do té doby na denním pořádku, věděl jsem, jak funguje tělo, ale jak moc ovlivňují myšlenky jeho fungování jsem netušil.

Začal jsem se tělem, myslí a duší zabývat a vše do sebe postupně zapadalo. Jakákoliv dlouhodobá disharmonie na jednom nebo druhém, se časem projeví. Pochopil jsem, že naše zdraví máme ve svých rukou.

Jmenuji se Libor Johan, jsem specialistou čínské, celostní diagnostické medicíny a zakladatelem Johanovy metody, průlomové metody psychologické terapie.

Institut zdraví Duatela je místem, kde se duše potkává s tělem a jsou rovnocenní partneři. Jedno, není větší nebo významnější, než druhé. Proto název Duatela, duše a tělo.

Můj komplexní přístup se mi již mnohokrát osvědčil. Říkám věci narovinu a ano někdy to není příjemné slyšet. Jsem beran, který se nevzdává a bojuje, nejen za sebe.

Postupně se kolem mě formuje tým lidí, spolupracovníků, kteří to mají podobně. Průběh celé terapie je klientovi znám hned po úvodní návštěvě, moje doporučení pak ještě dostává do své emailové schránky a mezi dalšími návštěvami jsem mu k dispozici na telefonní konzultace aktuálního stavu.

Rád Vás uvítám na místě, kde se budete cítit bezpečně, s plnou pozorností ať přicházíte s jakýmkoliv problémem.

Libor Johan