Johanova metoda

Johanova metoda

je revoluční psychoterapeutická metoda, která pacientovi pomůže nastavit správnou funkci systému jeho podvědomí a vědomí.

Společně s terapeutem nastaví nové způsoby zpracovávání svých myšlenek a emocí. Především ale identifikuje své negativní emoce, které mohou již o raného dětství, vlastně i v čase zrození způsobovat či zesilovat, jak fyzické problémy (tj. nemoci, pohybová, orgánová i celostní oslabení), tak psychické problémy (tj. ataky, nervová zhroucení, deprese a jiná psychická onemocnění).

Jedinečností této metody je, že se pacient dostane do fáze, kdy má ve své mysli veškeré negativní emoce a pocity neutralizovány a ty již dál neškodí a neovlivňuji jeho vědomí ve tvoření nových emočních nastavení a cyklů.

Další nespornou VÝHODOU této metody je, že je během terapie sledován i zdravotní stav pacienta z pohledu fyzického i psychického. „Jelikož základ dobré léčby a terapie je ten, že se kontinuálně léčí oba tyto stavy.“

Pro úspěšný konec terapie musí být zajištěn i dobrý zdravotní stav fyzického těla pacienta!

Proč je tak důležitá rovnováha a jak systém podvědomí x vědomí funguje?

Aby člověk mohl po psychické stránce fungovat, tak musí správně fungovat mechanismy mezi jeho podvědomím a vědomím, které se vně tohoto systému dějí. Tento celý mechanismus v systému ještě chrání tzv. „ochranná hráz.“ Představme si jí jako stavidlo, které reguluje tok myšlenek a emocí z podvědomí do vědomí člověka. Hráz musí veškeré funkce v systému usměrňovat, protože vědomí, na rozdíl od podvědomí (což je taková knihovna všeho), pojme x milionkrát méně myšlenek, emocí a cyklů.

Problém nastává v momentu, kdy z určitého důvodu tato hráz povolí a emoce, myšlenky se začnou z podvědomí nekontrolovatelně hrnout do vědomí člověka. V tu chvíli nastane v systému přetížení, které nevyhnutelně vede k psychické, i fyzické nerovnováze člověka. V ten moment se začne projevovat oslabenost, porucha nebo nemoc a nemusí to zůstat jen u jednotného čísla.

Vytvořil jsem pro Vás JOHANOVU METODU, která Vám může pomoci a nastavit správnou funkci Vašeho systému podvědomí a vědomí.

Jsme tu pro Vás

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Kontaktujte nás

Salon Božský, Na Zderaze 1947/3, 120 00 Praha

Pouze ve dnech: pondělí, sobota a neděle

Horská 634, 541 01 Trutnov, 2.patro 

Pouze na objednaní

 

Sídlo firmy a fakturační adresa

Institut zdraví DUATELA s.r.o.
Harmonická 1384/13
158 00  Praha 5 - Stodůlky

h

IČO: 09089501
Spisová značka: C 330721 vedená u Městského soudu v Praze

Čestné prohlášení si můžete už před návštěvou u nás stáhnout v PDF verzi a přinést vyplněné sebou.

 

Napište nám

14 + 7 =

Povinnosti

POVINNOSTI KLIENTA PŘED NÁVŠTĚVOU U NÁS

KLIENT JE POVINEN PODAT PRAVDIVÉ INFORMACE NA TYTO OTÁZKY

1.Měl(a) jste v posledních 10 dnech či máte aktuálně teplotu (tj. více než 37 °C ? Pokud ANO, jakou hodnotu?
2. Měl(a) jste v posledních 10 dnech či máte aktuálně nějaké respirační problémy (kašel, dušnost, chrapot) či jiné například zvracení, nevolnosti, nechutenství či chřipku?
3. Prodělal(a) jste nemoc spojenou s onemocněním COVID-19?
4. Byl(a) jste testován(a) na COVID-19 ? Pokud ANO, s jakým výsledkem?
5. Byl ve Vaší rodině , příbuzenstvu či okolí testován či diagnostikován COVID-19 ?
Pokud ANO, tak KDY a U KOHO?
6. Byl(a) jste v nařízené karanténě? Pokud ANO ,tak KDY? JAK DLOUHO? S JAKÝM VÝSLEDKEM?
7. Pokud klient(a) přichází na již naplánovanou terapii ,kontrolu či konzultaci je povinna informovat terapeuta před vstupem do poradny či před návštěvou, jestliže nastala změna v bodech předešlých.

Pokud klient podá nepravdivé informace či odmítne tento Dotazník vyplnit, Institut Johanovy metody - Duatela si vyhrazuje právo klienta odmítnout ,nepřijmout či zrušit objednání!